Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_allvideos has a deprecated constructor in /home/userafroozda/public_html/plugins/content/jw_allvideos/jw_allvideos.php on line 18

Deprecated: Methods with the same name as their class will not be constructors in a future version of PHP; plgContentJw_sig has a deprecated constructor in /home/userafroozda/public_html/plugins/content/jw_sig/jw_sig.php on line 18

مدیریت تولیدی گرما درمانی افروز بنام جواد پور حقیقی با سابقه ی 20 سال در زمینه ی واردات و فروشندگی تجهیزات پزشکی از پیشکسوتان عرصه صنف تجهیزات پزشکی در مشهد می باشد.                

یکی از دغدغه های وی همواره تولید بعضی از اقلام بی کیفیت و حتی واردات آن در ایران بوده و چون همواره با مصرف کنندگان مستقیماً در ارتباط بوده دقیقاً نقاط ضعف محصولات تولید کنندگان داخلی و وارد کنندگان را به آنان یادآوری می نمود و همین امر موجب شد تا خود وارد عرصه تولید شود و به سبب تخصص فنی بالایی که داشت موفق به طراحی و ساخت تعدادی از اقلام تجهیزات پزشکی با کیفیت بالا می گردد که بعضی از آن ها مورد تایید سازمان پژوهش های علمی صنعتی ایران قرار گرفته است و در نمایشگاه های داخلی و خارجی نیز حضوری فعال داشته و همین امر سبب گردید تا از شبکه های مختلف صدا و سیما نیز نسبت به معرفی وی به عنوان مبتکر و دستاوردهایش اقدام شود.

محصولات تولیدی تجهیزات گرما درمانی افروز از نمونه های بارز کالاهایی است که تماماً توسط وی و گروه مشاورین گرما درمانی افروز طراحی و تولید گردیده که در نوع خود از مشابه خارجی در مرتبه بالاتر و از نظر نوآوری بی نظیر می باشد. در این حال هرگز خود را از راهنمایی دیگران بی نیاز نمی داند و همواره از پیشنهادات دیگران استقبال می نماید.

باور و هدف این تولیدی بر این است که ایرانی شایسته بهترین ها و دارای برترین توانمندی ها می باشد و همین امر باعث گردیده که محصولات گرما درمانی افروز از مرزهای ایران عزیز فراتر رفته و به امید و توکل به خداوند متعال هر روز بر کیفیت و کمیت آن افزوده می گردد.

با توجه به استقبال همکاران و مصرف کنندگان محترم از محصولات تولیدی افروز باطلاع می رساند، کلیه محصولات تولیدی گرما درمانی افروز موفق به اخذ استاندارد جهانی  CE از اروپا و گواهینامه بین المللی ISO 9001  در مدیریت کیفیت گردیده است.

بدیهی است که رسیدن به کیفیت امروز محصولات تولیدی گرما درمانی افروز میسر نمی شد مگر با توجه به راهنمایی های ارزشمند همکاران و فروشندگان دلسوز تجهیزات پزشکی و مصرف کنندگان محترم در سراسر ایران عزیز که همواره مشوق و راهنمای ما بوده اند.

 

 

 

با تشكر توليدی تجهيزات گرما درمانی افروز

Template Design:Dima Group

بزودی محصولات جدید...

دارای گواهینامه و استاندارد اروپا:

 

 

 

 

 

 

 

 

دفتر مشهد:

مشهد

تلفن: 338544340-051

موبایل:09153196623

دفتر تهران:

آدرس دفتر مرکزی تهران:

خیابان ولیعصر پایین تر از سه راه جمهوری پلاک 1166 طبقه اول مدیکال ساپورت.

تلفن: 66406202-021 و 66498612-021

موبایل: 09123450358